Архітектурний фасадний декор

house019

Архітектурний фасадний декор

house019Архітектурний фасадний декор – це пінопластова основа з нанесеним на неї армуючим шаром. Пінопласту шляхом фігурної термопорізки надається необхідна форма: карниз, босаж, колона, молдинг, тощо. Далі на отриману форму наносять спеціальну суміш, яка надає фактуру та міцність каменю. В деяких випадках вироби можуть бути збірними, тобто склеєні з декількох частин.

На відміну від декору з гіпсу, фібро бетону та поліуретану, фасадний декор з армованого пінопласту має ряд переваг:

  • вартість виробу, на даний момент фасадний архітектурний декор з пінопласту є самим прийнятним за ціною методом виготовлення  елементів фасадного декору.
  • вартість та простота монтажних робіт, на відміну від фасадного декору з гіпсу та бетону, для використання яких необхідне підсилення фасаду та застосування спеціального кріплення, наші вироби легко монтуються на звичайний клей на любі фасади.
  • високі експлуатаційні показники, фасадний декор з пінопласту не впитує воду, стійкий до УФ-променям, на ньому не утворюється грибок, стіна під ним «дихає». Дякуючи армую чому шару, декор має високі ударостійкі характеристики.
  • можливість виготовляти індивідуальні форми, на відміну від поліуретанового декору, у якому вибір форм обмежується лише наявними у виробника, ми маємо можливість виготовити практично любі вироби.
/ Про декор

Поделиться этой статьей