Фасадний декор як невід’ємна частина стилю будинку

фасадний декор-16

Фасадний декор як невід’ємна частина стилю будинку

фасадний декорОстаннім часом помічена тенденція не простого будівництва будинку по останньому слову архітектурному а прагнення зробити егоіндівідуальним не схожим на інші будинки в окрузі. Ми все далі й далі прагнемо піти від шаблонів безликих нічим не відрізняються один від одного будинків подалі від сірості життя. Існують різні способи додання вашому будинку індивідуальності: починаючи від яскравих колірних рішень і цікавого архітектурного стилю і закінчуючи використанням різних декоративних архітектурних елементів для прикраси фасаду будівлі.
Власне сам фасадний декор можна умовно поділити на кілька основних елементів. Перш за все йдеться комплекс карнизів за ним слід обрамлення дверей і вікон і вінчає весь архітектурний ансамбль фасадного декору — колони з капітелями різноманітні кронштейни вертикальні пілястри балюстради та багато іншого. Можна внести який-небудь один архітектурний елемент у фасадний декор а можна все згрупувати в єдиний архітектурний ансамбль. Головне пам’ятаєте що найважливішими умовами створення неповторного за красою та архітектури будинку є краще недобір ніж перебір архітектурних елементів декору загальна домірність пропорцій і стилістична єдність будинку з декоруванням фасаду. Грамотно використовуючи фасадний декор можна до невпізнанності змінити весь зовнішній вигляд всього будинку і його стиль надавши йому оригінальність. Наша компанія допоможе вам у втіленні в життя всіх ваших дизайнерських задумів щодо декорування фасаду працюючи з вами щодо персонального проекту або вибравши оптимальних варіант з каталогу готових дизайнерських рішень. Ми підходимо комплексно до вирішення подібних завдань: вибираємо дизайнерське рішення проектуємо виготовляємо всі необхідні архітектурні елементи фасадного декору і нарешті монтуємо. Фасадний декор насамперед показник вашого витонченого смаку сміливість та оригінальність дизайнерського рішення.
Звернувшись саме в нашу компанію ви будете приємно здивовані асортиментом витратних матеріалів застосовуваних для виготовлення архітектурних елементів швидкістю виконання всіх необхідних робіт по проекту і прийнятними цінами на наші послуги. Бо фасадний декор — це наш коник і ми дорожимо своєю репутацією виконуючи його швидко якісно і професійно

/ Про декор

Поделиться этой статьей